Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018

Promocyjna oferta edukacyjna na czesne:

Studia licencjackie na kierunkach: Bezpieczeństwo wewnętrzne i Bezpieczeństwo narodowe < zobacz ofertę na czesne

Studia magisterskie na kierunku: Bezpieczeństwo narodowe < zobacz ofertę na czesne


 Dodatkowe promocje:

Kurs w prezencie!!!
Każda z osób, rozpoczynających naukę w WSBiO w roku akademickim 2017/2018, uzyska po zaliczeniu I semestru nauki   prawo do bezpłatnego odbycia KURSU NA SPECJALISTĘ DS. BEZPIECZEŃSTWA.

0 zł wpisowego przez cały okres rekrutacji!

Poleć nas znajomemu Jeżeli jesteś studentem WSBiO – wystarczy, że znajdziesz chętnych do studiowania na naszej uczelni. Za każdą osobę, która zapisze się na studia otrzymasz bon w wysokości 100 zł do wykorzystania na opłatę swojego czesnego. Warunkiem otrzymania bonu jest opłacenie pierwszej raty czesnego przez poleconego kandydata oraz brak jego rezygnacji z podjęcia studiów do dnia 30 września.

Karta benefitowa
Zarekrutuj się na studia i znajdź się w pierwszej setce studentów, a dostaniesz od nas kartę benefitową BiznesBenefit.pl, upoważniającą Cię do 50% na różne usługi oferowane przez naszych partnerów. Wykaz usług, obejmujących promocje znajdziesz na stronie:  www.biznesbenefit.pl.

Zniżki na kursy
Tylko u nas wszyscy studenci po zaliczeniu I semestru studiów otrzymają w ramach promocji do 30 % zniżki na  kursy organizowane przez WSBiO.
Wykaz kursów objętych promocją < zobacz